webdesign by: Netsilver.net

Otevírací doba

    po - pá: 8:30 - 12:00 / 13:00 - 18:00
    so: 8:30 - 12:00, ne: zavřeno

Kontakt

    telefon/fax: 495 406 653
    mobil: 602 462 685
    email: aker@seznam.cz
 
    AKER - úvodní stránka    
       
       
     
 


       Lepící a spárovací hmoty • Celá produkce lepících a spárovacích malt firmy CUSTOM je vyráběna z portlandských cementů, tříděných křemenných písků zrnitosti 0-0,5 mm a zušlechťujících chemických přísad, jejichž skladba je výsledkem více než třicetiletého vývoje tenkovrstvé lepící malty jsou určeny pro užití v tloušťce vrstvy do 5mm, patří do skupiny cementových maltovin, základním pojivem a adhezivem je cement. Z tohoto důvodu nelze těmito materiály lepit na dřevo a materiály s obsahem dřeva, kovy, plasty a živice.

 • THIN-SET STANDARD je tenkovrstvá lepící malta základní výkonnostní třídy, určená pro lepení keramických obkladů a dlažeb s nasákavým střepem na omítané zdivo, beton a pórobeton se středním provozním zatížením. Malta má ověřenou mrazuvzdornost. Receptura malty zajišťuje minimální skluz lepených prvků. Tuto vlastnost oceníte při obkladech svislých ploch.

 • THIN-SET SPECIÁL je víceúčelová tenkovrstvá lepící malta střední výkonnostní třídy. Je určena pro lepení obkladů a dlažeb s nízkonasákavým nebo slinutým střepem na omítky, beton, pórobeton, sádrokarton apod. Hlavní užití pro náročnější podmínky venkovního prostředí a pro plochy s vyšším provozním zatížením. Tuto lepící hmotu lze užít rovněž k lepení obkladů a dlažeb na tekutou hydroizolační fólii HYDROFIX ve vnitřním prostředí.

 • THIN-SET SPECIAL je dále určen pro lepení expandovaného pěnového polystyrenu a pro vytváření vrchní armované stěrky při kontaktním zateplování budov. Tato malta je komponentem certifikované skladby zateplovacího systému.

 • THIN-SET FLEX je tenkovrstvá lepící malta vyšší výkonnostní třídy, určená pro nejnáročnější případy lepení keramických obkladů a dlažeb na plochy s podlahovým vytápěním, při lepení „dlažba na dlažbu“ pro lepení obkladů a dlažeb na tekutou hydroizolační fólii HYDROFIX ve venkovním prostředí apod.

 • THIN-SET SUPER je tenkovrstvá lepící malta s vyšším výkonem, vyvinutá speciálně pro lepení a vyztužené stěrkování izolačních desek z expandovaného pěnového polystyrenu a desek z minerálních vláken při provádění kontaktních zateplovacíh systémů. Receptura používá nejnovějších typů chemických přísad. Návrhové parametry vycházejí z evropského standardu. Tato malta je komponentem certifikované skladby zateplovacích systémů.

 • EUROGROUT je spárovací malta s velmi dobrou zpracovatelností, určená pro výplň spár v obkladech a dlažbách uvnitř i venku, pro spáru šíře 2-8 mm. Vytábí se v 17 barevných odstínech. Není vhodná do chemicky agresivního prostředí.

 • POLYBLEND s pískem je spárovací malta, určená pro výplň spár v obkladech a dlažbách uvnitř i venku pro spáru šíře 5-15 mm. Není vhodná do chemicky agresivního prostředí.

 • THIN-SET POROMALTA je tenkovrstvá lepící malta, určená výhradně k tenkovrstvému zdění přesných tvárnic z pórobetonu. Speciálně vyvinutá receptura s nižší pevností a dlouhodobější plasticitou omezuje náchylnost zdiva ke vzniku trhlin v omítce v místě ložných a styčných spár. Tato malta nesmí být použita k lepení obkladů a dlažeb.

 • CUSTOM – vyrovnávací stěrka je dvousložková hmota, určená k vyrovnání podkladů pod dlažby v jedné vrstvě do 30 mm a pro vytváření spárových mezivrstev. Stěrka nemá charakter samonivelační hmoty.

 • LEVEL 10 – samonivelační vyrovnávací hmota na cementové bázi, určená pro vyrovnání betonových podkladů v tloušťce jedné vrstvy 2-10 mm.

 • HYDROFIX – tekutá hydroizolační fólie, určená jako podklad pro přímé lepení obkladů a dlažeb. Nanášení štětkou nebo válečkem ve 2-3 vrstvách, určeno pro izolace balkonů, teras, sprchových koutů apod. tam, kde izolovaná plocha není trvale ve styku s vodou. 
 
     
Copyright © 2005 Aker, Všechna práva vyhrazena.  |  kontakt: aker@seznam.cz  |  realizace webu: Netsilver.net